novembris 26, 2018

Sargāsim savu ādu un skaistumu no iekšienes un no ārienes.

Sargāsim savu ādu un skaistumu no iekšienes un no ārienes

Aizsargājošie krēmi mēdz būt ļoti dažādi – pret saules stariem, pret vēju un salu vai pret vides piesārņojumu. Mūsdienu krēmu klāstā nereti ir grūti izvēlēties sev nepieciešamāko.

INEX dziļi aizsargājošais krēms un pērles piedāvā citu pieeju  ādas aizsardzībā, proti – no iekšienes un ārienes. INEX filozofija paredz, ka par ādu jārūpējas, sākot no iekšienes, papildinot to ar rūpēm no ārienes.  Āda jāspēcina un jāsargā gan iekšķīgi, gan ārīgi. Tāpēc pastāstīšu Tev par INEX aizsargājošu krēmu un pērlēm.

INEX aizsargājošais krēms un pērles Tev noderēs, ja Tava āda šķiet nedaudz sagurusi, zaudējusi spēku un enerģiju. Ja Tava āda sauc pēc palīdzības un papildus atbalsta mūsu tumšajā laikā bez saulītes, apkurinātās, sausās telpās, tad zini, ka Tu priecāsies par INEX aizsargājošo krēmu un pērlēm. Tas būs neatsverams atbalsts Tavai ādai un ķermenim.

Kā gan krēms Tavu ādu spēs spēcināt un pasargāt?

Plūškoka ziedu un lapu ekstrakta antioksidantu sastāvs efektīvi iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem, kas organismā veidojas no pilsētvides piesārņojuma un cigarešu dūmiem. Ja Tu dzīvo Rīgā vai smēķē, brīvo radikāļu iedarbība varētu būt izteiktāk jūtama un Tavai ādai varētu būt nepieciešama palīdzība. Plūškoka antioksidatīvās īpašības aizsargā šūnas no bojājumiem, aizsargā un stimulē Tavu imūno sistēmu.Tam ir ādas nomierinoša iedarbība. Plūškokam ir pretnovecošanās iedarbība, tas var palīdzēt novērst iekaisumu.

Dioskorejai piemīt izteiktas reģenerējošas īpašības. Tā atjauno, stiprina ādas aizsargslāni un palīdz spēcināt ādas dabīgās aizsargfunkcijas. Dioskoreja atsvaidzina ādas izskatu, padara to stingrāku un gaišāku, vienlaikus samazinot grumbiņas un novecošanās pazīmes.Dioskoreja ir viens no spēcīgākajiem pretnovecošanās augiem.

Piparmētra nomierina un novērš ādas nepilnības. Tā attīra un dziedina ādu. Tā tīra poras un attīra ādu no mirušajām šūnām. Piparmētra piešķirs ādai toni un svaiguma sajūtu.

Ehinācija dziedē bojātu ādu, mazina tās kairinājumu, stimulē ādas atjaunošanos un jaunu ādas šūnu reģenerāciju, līdz ar to mazina ādas novecošanās pazīmes. Tā palīdz samazināt grumbiņas un smalkas līnijas līdz pat 55%, padara ādu gludāku.

Krēms ir bagātīgs ar eļļām: Makadamijas eļļa, šī sviests, olīvu eļļa, jojobas eļļa.

Krēmā ir arī C vitamīns papildus enerģijas devai.

Krēms ir 100% dabīgs.

Raksturā tas ir maigi balts ar neuzbāzīgu ārstniecības augu aromātu, vidēji biezas konsistences. Tas neatstāj ādu spīdīgu. Krēmā esošo augu mentālā nozīme ir auglība un iekšējais spēks, kas aizsargājošam krēmam gluži piedien.

Kad Tava āda būs pasargāta un ik dienas INEX aizsargājošais krēms pārņems gādību par to, Tev atliks vien parūpēties par savas ādas aizsardzību no iekšienes.

To nodrošinās INEX aizsargājošās pērles, kas lietojamas iekšķīgi. Pērles satur tās pašas aktīvās vielas, ko satur krēms. Plūškoks rūpēsies par Tavu imunitāti no iekšienes, tas ir brīnišķīgs antioksidants. Piparmētra no iekšienes parūpēsies par Tava ķermeņa aizsargspēju un imunitāti, bez tam, lietota iekšķīgi, relaksē un palīdz labākam naktsmieram. Ehinācija arī dos savu pienesumu Tavai imunitātei no iekšienes. Ekstrakts aktivizē ķermeni, lai mazinātu kairinājumu, cīnītos ar kaitīgām baktērijām, kas var izraisīt pumpiņu veidošanos uz sejas.

Pērles receptūra ir perfekti saskaņota ar krēmu, lai abu produktu darbs holistiski rūpētos par Tevi no iekšienes un ārienes, kamēr Tu esi dzīves skrējienā. Pērles ir 100% dabīgas. Lieto savu aizsargājošo pērlīti reizi dienā, ļaujot tai izkust zem mēles.

Šie divi instrumenti var kļūt par Taviem sabiedrotajiem mūsu Latvijas ziemīgajā laikā. Tie apvieno sevī gan spēcinošas, gan atjaunojošas īpašības.

Un jā… šie produkti nav domāti tikai mums, mīļās dāmas, tie ir gluži piemēroti arī Tavam vīrietim.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziļi aizsargājošs krēms un pērles

 

Leave Comment