februāris 5, 2019

Kā efektīvi izmantot INEX ādas kopšanas sistēmu?

INEX klāsts izstrādāts kā ādas kopšanas sistēma un paredz ārēju un iekšēju pieeju ādas kopšanai, gada laikā nodrošinot trīs ādas kopšanas pamatvajadzības: aizsardzību, mitrināšanu un pretnovecošanos.

INEX klāstu veido 11 produkti, no tiem 3 ir komplekti – krēms+pērles, ko var lietot pamīšus.

Komplektus ar pērlītēm iesakāms kombinēt tā, lai gada laikā varētu iziet visus trīs kursus: aizsargājošo, mitrinošo un pretnovecošanās (35+) vai arī divus kursus, izlaižot pretnovecošanās kursu, ja 30-35 gadu vecums nav sasniegts.

PIEMĒRS

Februārī izejam aizsargājošo un spēcinošo kursu ar aizsargājošo krēmu+pērlēm, kas dos ādai spēku, imunitāti, spēcinās ādas aizsargspēju un atsvaidzinās ādu. no iekšienes aizsargājošās pērles darbosies kā spēcinātājs. Aizsargājošās pērlītes lieto vienu mēnesi, trīs mēnešus ietur pauzi. Savukārt krēms pietiks aptuveni 1-1,5 mēnešiem.

Kad aizsargājošais krēms ir izlietots, uz martu var sākt lietot mitrinošo krēmu vai arī Anti Age krēmu – pēc individuālas nepieciešamības. Protams, var paturpināt lietot vēl aizsargājošo krēmu, ja āda jūtas labi. Pērlītes vairs lietot nevajag, līdz trīs mēnešu pauze nav beigusies.

Kad trīs mēnešu pauze beidzas – jūnija sākumā– tad var izvēlēties jaunu komplektu ar pērlītēm – tas varētu būt mitrinošs krēms+pērles. Atkal, izlietojam pērlītes vienu mēnesi un trīs mēnešus ieturam pauzi. Kad pērlītes ir izlietotas, var turpināt lietot mitrinošos krēmu vai Anti Age, vai arī siltākam laikam iestājoties, pāriet tikai uz eliksīru. Ja vasara ir karsta, noteikti auksts eliksīrs no ledusskapja noderēs, jo karstā laikā ādai nepatiks bagātīgs krēms.

Uz oktobri atkal būs pienākusi kārta jaunam pērlīšu+krēma kursam – tas varētu būt Anti Age krēms+pērles. Izlietojam mēnesi Anti Age pērlītes un krēmu, kad pērlītes beidzas, turpinām lietot Anti Age krēmu vai pārejam uz citu INEX krēmu.

Nākamais pērlīšu+krēma kurs paredzams februārī, kas varētu būt atkal aizsargājošais krēms+pērles.

Šādi komplektus var kombinēt gada griezumā pēc individuālas vajadzības konkrētajā gada laikā, un vadoties pēc tā brīža ādas stāvokļa. Komplekti nodrošinās ādas kopšanu no iekšienes un ārienes, taču pastarpināti (kad netiek lietotas pērles) var lietot citus INEX krēmus – pēc vajadzības. Maska un eliksīrs ir kā papildinājums jebkuram kursam, lietojams brīvi, pēc nepieciešamības.

Atgādinām, ka INEX krēmus var lietot arī acu zonā, speciāls krēms nav nepieciešams, ja vien tas netiek lietots kādam specifiskam nolūkam. INEX ir paredzēts gan vīrietim, gan sievietei.

INEX ir pieejams homeopātiskajā aptiekā Rīgā vai INEX interneta veikalā.

Leave Comment