Par produktu

INEX produktus raksturo trīs inovatīvas iezīmes skaistumkopšanā, kuras mainīs Tavu priekšstatu par ādas kopšanu.

Holistiska pieeja skaistumkopšanā

INEX produkti ir veidoti kā holistiska vai visaptveroša ādas kopšanas sistēma: kopjam ādu no organisma iekšienes un ārienes. Krēms ārīgai lietošanai + pielāgotas pērles iekšķīgai lietošanai, nodrošinot holistisku ādas kopšanas rituālu.

Homeopātijas pielietošana skaistumkopšanā

INEX produktu aktīvā viela ir homeopātijas potences no augu un minerālu valstīm, tādējādi apvienojot ārstniecisko un kopjošo efektu vienā preparātā. Homeopātijas uzdevums ir likt Tavām šūnām strādāt pašām  – sintezēt kolagēnu vai piesaistīt skābekli, uzturēt šūnas maksimāli aktīvā darbībā. Homeopātisko preparātu mērķis nav organismu papildus materiāli bagātināt, tieši pretēji – atbrīvot ķermeņa impulsus un nodrošināt dabīgu organismu atjaunošanos.

Skaista un vesela āda – holistisks process

Ādas kopšana nav skatāma kā tikai ārējs process. Vesela un skaista āda sākas mūsu iekšienē. Tas ir dziļi empātisks process. Tāpēc INEX produktu izveidē tiek sintezētas dažādas zināšanas  –  psiholoģija, homeopātija, dziedniecība, antropoloģija, augu un minerālu valsts zinības.  Liela uzmanība tiek veltīta Tava organisma iekšējā spēka stimulēšanai.

Par uzņēmumu

Uzņēmuma darbības pamatā ir K.O. Šarmera U teorijas modelis.

  • Vērtības radīšanas fokuss ir kopīgi radīt individualizētu pieredzi.
  • Klients ir kā kopīgas radīšanas partneris.
  • Organizatoriskais modelis ir tīklots – ražošana, mijiedarbība ar klientu un inovācijas.
  • Vadības mentalitāte – pasaule rodas, kad izvēlamies veltīt tai uzmanību.

INEX Cosmetics ir uzņēmums ar komandu no dažādām pasaules valstīm. Mums nav noteiktu darba stundu un darbinieki nesēž birojā no 9:00-17:00. Mēs nenodalām darbu, brīvdienas, atvaļinājumu. Mēs vienkārši darām to, kas mūs no sirds aizrauj un kam mēs ticam. Neskatoties uz to,  mūsu izveidotā “brīvā” sistēma strādā  efektīvi un ļauj mērķtiecīgi un precīzi organizēt INEX Cosmetics darbību.

Mūsu komandas kodols atrodas  Latvijā – zaļā, ziemeļnieciskā valstī. Šeit mēs izstrādājam, pētām un ražojam.