janvāris 3, 2019

INEX mūza: Diāna Ņikitina

Mani sauc Diāna Ņikitina, es esmu sieva un mamma. Man ir 35 gadi un ar katru gadu dzīvot kļūst aizvien interesantāk. Mana pārliecība ir, ka jo visiem labāk, jo visiem labāk, tāpēc ar savu darbu cenšos vairot labo un iedvesmot uz jēgpilno. Ikdienā mana nodarbošanās ir atbalsts zīmoliem – to radīšanā, to iedzīvināšanā. Tas ir arī ceļš, kurā satiku INEX. Kā arī kūrēju virtuālo kopstrādes telpu mammām, tās mērķis ir atrast un izcelt katras sievietes vēlmes pēc profesionālā piepildījuma pēc bērnu ienākšanas ģimenē. Un vienkārši pateikt – tu esi gana laba, tev viss sanāk!

Amerikāņu rakstnieks Joseph Wood Krutch teicis “The Wilderness and the idea of wilderness is one of the permanent homes of the human spirit”.  Vienkāršojot – daba un ideja par dabu ir vienas no cilvēka dvēseles pastāvīgajām mājām. Ir dažas tādas pieredzes, kas liek justies dzīvākam par dzīvu, piemēram, trīs dienas iet gar jūras krastu vai iet pārgājienā kalnos, iemesties vēsā ezerā. Vai tikai atmiņas, vai pat tikai domas par to. Ne velti internetā var nopirkt zīļu cepurītes, sūnas un čiekurus, jo arī tie, kas dzīvo betona džungļos, ir noilgojušies pēc dabas.

Ideja par būšanu dabā un daļai no dabas noteikti ir viens no svarīgākajiem vadmotīviem, uz kuriem paļaujos – tāpēc vēlos, lai mana pārtika ir dabīga, lai aktivitātes, kurās iesaistos, nav ļaunprātīgas pret dabu un cilvēku, un mana kosmētika iet roku rokā ar dabisko.

Mans pamata ādas kopšanas komplekts sastāv no sejas ādas attīrošā līdzekļa un sejas krēma, pirms gada šim komplektam pievienoju acu krēmu.

Mana pārliecība ir, ka dekoratīvajai kosmētikai ir jābūt funkcionālai un ērti lietojamai – tāpēc ir tikai divi produkti, ko lietoju. Mana skropstu tuša ir noturīga un nomazgājama ar siltu ūdeni, un lūpu krāsa ir noturīga un tai klāt ir spogulītis.

Savukārt tikšanās ar INEX ir viens no tiem priecīgajām notikumiem, kad nejauši satiec kādu, kas izrādās, ka tev ļoti patīk. Lietojot INEX Moisturize sejas krēmu un pērlītes, ikreizi pie sevis nodomāju, ka dodu sev labāko. Gan šī sajūta, gan pavisam reālais sastāvs dod arī acīmredzamu rezultātu. Viens no sevis mīlestības veidiem man ir rūpes par sevi, tāpēc – labs sejas krēms ir apņemšanās, ko sev ļauju piedzīvot.

Leave Comment