October 23, 2018

Homeopātija ienāk skaistumkopšanā

Jaunums Latvijā – homeopātija ienāk skaistumkopšanā!

 

Pagājušā gada nogalē uzņēmums InEx Cosmetics ir radījis inovāciju skaistumkopšanā, kas sevi jau paspējusi pierādīt pasaulē. Sadarbībā ar homeopāti Dr. Ingunu Vecvagari un homeopātiskās aptiekas speciālistiem ir izstrādāta homeopātiskā ādas kopšanas līnija ikdienas skaistumkopšanai lietošanai gan no iekšienes, gan ārienes. Šogad uzņēmums izstrādāto sēriju piedāvā arī Latvijas tirgū.

Ideja ienest homeopātiju skaistumkopšanā radusies, meklējot dabīgu un efektīvu veidu, kā rūpēties par ādu holistiski. Mūsdienās ar to vien nepietiek, ka lietojam krēmu ārīgi, par ādu būtu jārūpējas arī iekšķīgi. Homeopātijas principu ieviešana kosmētikā ļauj apvienot skaistumkopšanu ar ārstniecisku iedarbību. Homeopātisko līdzekļu sastāvs spēj apvienot estētisko pievilcību ar ārstniecisko efektu.

INEX produktu līniju raksturo trīs inovācijas:

  • Homeopātijas zinātnes pielietošana skaistumkopšanā. INEX produktu aktīvā viela ir homeopātijas potences no augu un minerālu valstīm, tādējādi apvienojot ārstniecisko un kopjošo vienā preparātā.
  • Iekšķīga un ārīga pieeja skaistumkopšanā. INEX produkti ir veidoti kā ādas kopšanas sistēma: kopjam ādu no ārpuses un no iekšpuses. Krēms ārīgai lietošanai un pielāgotas pērles iekšķīgai lietošanai, nodrošinot holistisku ādas kopšanas rituālu.
  • Mentālā stāvokļa iesaiste ādas kopšanā. Produktu sastāvā esošās augu esenču potences katra nes savu vēstījumu un pienesumu mentālā stāvokļa spēcināšanā. Homeopātija darbojas holistiski, sākot no fiziskā, līdz mentālajam līmenim. Liela uzmanība tiek veltīta organisma iekšējā spēka stimulēšanai.
  1. gada dabīgās kosmētikas izstādē Vācijā “Vivaness” uzņēmums nonāca ārvalstu futurologu un tendenču vērotāju lokā. Futurologi atzinīgi novērtēja produkta inovāciju – homeopātiju un holistisko pieeju skaistumkopšanā un atzīmēja, ka homeopātija varētu būt nākotnes tendence skaistumkopšanā.

Kāpēc INEX?

IN+EX nozīmē internal un external. Homeopātija dod iespēju rūpēties par ādu gan no iekšienes, gan no ārienes, kas INEX preparātiem piešķir unikalitāti. Ikvienam krēmam ir pielāgotas pērles, kas satur tās pašas aktīvās vielas, kas atrodamas krēmā, tādējādi nodrošinot holistisku un efektīvu ādas kopšanu no iekšienes un no ārienes.

Ar homeopātijas palīdzību INEX ādas kopšanas līdzekļi raida dziednieciskos signālus caur ādu t.i. ādā esošajiem receptoriem, kas reaģē uz homeopātiskās vielas signāliem.

Krēmos esoša subtoksiskā jeb homeopātiska deva sniedz ķermeņa šūnām un ādai spēju atjaunoties, izpaužoties procesos, kā kolagēna sintēze (saistaudu veidošanā), skābekļa piesaiste vai mitrināšana.

Viens no homeopātijas galvenajiem principiem – līdzīga ārstēšanai ar līdzīgu, ļauj noteikt sastāvu, kas nepieciešams ar ādu saistītu sūdzību novēršanai.

Bieži dzirdam jautājumu, vai homeopātija neprasa individualizētu pieeju?

Cilvēka āda ir unikāls orgāns – tā sargā ķermeni no apkārtējās vides ietekmes un mikroorganismiem; ir maņu orgāns; piedalās vielmaiņā un termoregulācijā.

Neskatoties uz dzīves vietu, veidu vai citiem ārējiem stimuliem, āda visiem cilvēkiem darbojas vienādi.

Šāda mijiedarbība ir paredzama, patiecoties tropismam (bioloģiska organisma reaģēšanai uz vides sniegtu stimulu) ikvienā no mums. Balstoties uz šo faktu, homeopātisko preparātu mērķis nav organismu papildus materiāli bagātināt, tieši pretēji – atbrīvot ķermeņa impulsus un nodrošināt dabīgu organismu atjaunošanos. Pateicoties organotropismam, katra konkrēta viela labāk darbojas uz konkrētu orgānu vai sistēmu un tādējādi ir iespējams precīzi paredzēt homeopātisko vielu iedarbību dažādu ādas procesu uzlabošanai, skaidro Dr. I. Vecvagare.

Vai pastāv blakusparādību risks?

Katrai dabā esošai vielai ir konkrētas īpašības un ķermeņa reakcija uz tām ir lielākoties vienāda, tāpēc homeopātisko preparātu iedarbība ir iepriekš paredzama un neparedz blakusparādību risku.

Preparātu novitāte ir mazāka daudzuma izmantošana lielāka efekta sasniegšanai. Tādējādi ir iespējams arī izvairīties no alerģiskām reakcijām un citiem patoloģiskiem efektiem, kas nereti rodas no citiem kosmētiskajiem līdzekļiem.

Uzņēmums izstrādātos produktus realizē Vācijā, Šveicē, Polijā, UK,  Honkongā un ir apņēmības pilns ieiet citos tirgos. Šobrīd vislielākā interese vērojama no Šveices un Vācijas tirgiem jo šeit homeopātija ir gana atpazīta un plaši pielietota, toties Honkongā tiek novērtēta holistiskā pieeja ādas kopšanai.

Homeopātiskā kosmētika ir jaunums pasaules ādas kopšanas tirgū, īpaši ar šādu holistisku pieeju. Tai ir sava niša, ņemot vērā straujo homeopātijas lietotāju skaita pieaugumu pasaulē.

Ne tikai homeopātijas lietotājs ir mūsu klients, ikviena sieviete, kura vēlas par savu skaistumu rūpēties holistiski, ir mūsu kliente.

Izstrādātajā līnijā ietilpst pretnovecošanās, mitrinoši un aizsargājoši krēmi un tiem atbilstošas pērles. Visi produkti ir dabīgi un kopjošām izejvielām bagāti.

Tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno paplašināt produktu klāstu un produktu līnijas, piedāvājot gan ikdienas ādas kopšanas līdzekļus, gan profesionālos, gan arī ārstnieciskos.

Decembrī jauno līniju iespējams iegādāties par svētku iepazīšanās cenām interneta veikalā. 

Produkti gan pieejami ierobežotā daudzumā.

 


 

Leave Comment