novembris 25, 2018

20 minūtes Tavam spēkam, skaistumam un dvēselei!

20 minūtes Tavam spēkam, skaistumam un dvēselei!

Rāms, ziemīgs vakars aicina Tevi neparastā ceļojumā, kas veltīts tikai TEV. 

Ir sagatavota vannas istaba – kā maza svētnīca Tavam ķermenim un dvēselei. Aizver aiz sevis durvis un visu lieko atstāj ārpusē. Tavi instrumenti ir mūzika akustiskai baudai, vēlams «dziedinošajā» 432 Hz frekvencē, glāze laba šampānieša vai vīna, sveces un vēlams kāds maigs, dabīgs aromāts aromterapijai. Vanna ar patīkami siltu ūdeni. 

Uzklāj INEX dziļas iedarbības PRETNOVECOŠANĀS & MITRINOŠO masku uz sejas, kakla un dekoltē plānā kārtiņā un atlaidies vannā…baudi…ļauj maskai attīstīt savu iedarbību – gan fizisko, gan mentālo. Nedomā ne par ko, lai domas skrien, Tu neskrien tām līdzi. Tavs ceļojums var sākties. 

Kamēr Tu laiskojies un baudi, tikmēr…

karaliska un bagātīga maska, kas sevī apvieno ādas mitrināšanu, barošanu, dziedēšanu ar pretnovecošanās efektu, strādā ar Tavu ādu. Maksa ir patīkami rūsganā krāsā, caurspīdīga ar jaunāko gēlveida konsistences formulu, kas nesakalst. Maska ir bagātīga ar eļļām (makadamijas, avokado, olīvu), kas mitrina Tavu ādu un neļaus tai sajusties sausai dēļ māla klātbūtnes, jo ierasti – māls sausina ādu. Šajā formulā mums ir izdevies apvienot sastāvdaļas tā, lai sarkanais māls nodotu Tev savu unikālo pretnovecošanās iedarbību, nesausinot ādu. Maskā izmantotais māls uzlabo ādas elastību par 173%, attīra Tavu ādu, lai pēc maskas lietošanas tā būtu zīdaina un maiga. Maska satur potencētu kosu – vienu no spēcīgākajiem augiem pret novecošanos.

Par dziļu un ilgstošu ādas mitrināšanu rūpējas alvejas, ceļtekas un ehinācijas bioaktīvais sastāvs, lai Tu iegūtu starojošu izskatu. 

Alvejai piemīt ādas elastību atjaunojošas īpašības. Tā stimulē kolagēna un elastīna sintēzi Tavā organismā un palīdz vizuāli samazināt novecošanās pazīmes un smalkās līnijas.

Ceļteka nomierina un relaksē iekaisušu ādu, veicina ādas šūnu ātrāku reģenerāciju un mazina pigmentāciju. 

Burvju lazdai piemīt pretiekaisuma īpašības, tā dziedē Tavu ādu. Kā antioksidants tā palīdz aizsargāt ādu no brīvo radikāļu darbības, UV starojuma. Burvju lazdai piemīt akni ārstējošas īpašības, tā novērš taukainas ādas veidošanos. Šis dabiskais antioksidants palīdz aizsargāt Tavu ādu no vides piesārņojuma, diētas vai stresa izraisītu ādas novecošanos.

Antioksidantiem bagātā tīruma kosa atjauno,spēcina ādas aizsargbarjeru, mazina ādas novecošanās pazīmes. Tīruma kosa uzlabo Tavas ādas stāvokli, veicina tās stingrību, izturību, tonizē un samazina poras. Tā uzlabo ādas struktūru ar mitrinošu efektu. Antioksidatīvās īpašības palīdz aizsargāt Tavu ādu no apkārtējās vides iedarbības.

Ehinācija palīdz samazināt grumbiņas un smalkās līnijas līdz pat 55%.

Tā aktivizē spēju mazināt kairinājumu, lai cīnītos ar kaitīgām baktērijām, kuras var izraisīt pūtīšu veidošanos. Ehinācija padara ādu gludāku. 

Maskai ir viegls un gaistošs ārstniecības augu aromāts. Katram augam piemīt sava mentālā iedarbība. Maskā esošie augi stiprina Tavas robežas un veicina apņemšanos.

Homeopātiskais aktīvo vielu sastāvs radīts, lai iekļūtu Tavas ādas dziļākajos slāņos un stimulētu Tavu iedzimto ādas spēju atjaunoties.

Masku droši vari baudīt vismaz 20 minūtes. 

Nu lūk, burvīgā, Tavs ceļojums nu ir galā.

Noskalo masku ar remdenu ūdeni. Pēcāk uzklāj DEEP ANTI AGE vai DEEP MOISTURIZE krēmu vai arī nelieto neko, jo sejas āda pēc maskas lietošanas var būt tik bagātīgi pabarota un mitrināta, ka krēms nav nepieciešams. 

Vēlams sev veltīt šādas spēku dodošas 20 minūtes vismaz reizi nedēļā. Tās dos spēku ne tikai tavai ādai un ķermenim, bet arī dvēselei. 

 

DEEP Moisturize & Anti-Age maska

Leave Comment