decembris 11, 2018

19.12. Plkst. 18:00-20:00 Homeopātiskajā aptiekā Dr. I.Vecvagare ar stāstījumu “Homeopātijas efektivitāte un pielietojums skaistumkopšanā”

19.12. Plkst. 18:00-20:00 Homeopātiskajā aptiekā, Lāčplēša ielā 7,

 ārstes-homeopātes Ingunas Vecvagares stāstījums par homeopātijas efektivitāti un pielietojumu skaistumkopšanā.
Iepazīšanās ar homeopātiskiem skaistumkopšanas līdzekļiem INEX, produktu praktiska izmēģināšana: aromāts, tekstūra, funkcijas. Skaistumkopšanas krēmi un pērles:
1. Ādas mitrināšanai
2. Ādas aizsardzībai un imunitātei
3. Novecošanās pazīmju aizkavēšanai.

Iespēja iegādāties produktus par iepazīšanās cenām.
Jautājumi un atbildes Dr.Ingunai Vecvagarei.

Homeopātijas principu ieviešana kosmētikā ļauj apvienot skaistumkopšanu ar ārstniecisku iedarbību. Homeopātiskie krēmi ir ķermeņa kopšanas līdzekļi, kas raida dziednieciskos signālus caur ādu t.i. ādā esošajiem receptoriem, kas reaģē uz homeopātiskās vielas signāliem. Ķermenim labdabīgu iedarbību nodrošina arī kosmētisko līdzekļu bāze, kas ir dabīga un absolūti draudzīga ādai. Krēmos esoša subtoksiskā jeb homeopātiska deva sniedz ķermeņa šūnām un ādai spēju atjaunoties, izpaužoties procesos, kā kolagēna sintēze (saistaudu veidošanā),skābekļa piesaiste vai mitrināšana. Šo preparātu novitāte ir mazāka daudzuma izmantošana lielāka efekta sasniegšanai. Tādējādi ir iespējams arī izvairīties no alerģiskām reakcijām un citiem patoloģiskiem efektiem, kas nereti rodas no citiem kosmētiskajiem līdzekļiem.
Ķermeņa kopšanā vienmēr svarīgu lomu ir ieņēmusi ne tikai ārstnieciskā iedarbība, bet arī cilvēka mentālais stāvoklis un sajūtas. Krēma faktūra,smarža un krāsa rada pirmo iespaidu un gaidas pat pirms tā reālās iedarbības.Homeopātisko līdzekļu sastāvs viennozīmīgi spēj apvienot estētisko pievilcību ar ārstniecisko efektu, par ko cilvēki pārliecinās jau vairākus gadu desmitus.Šādas kosmētikas lietojums spēj gan iepriecināt un lutināt mūsu maņas, gan sniegt reālu dziedniecisku iedarbību ādai.

Leave Comment